Anasayfa
Hakkımızda
Bıçaklı Elektrodlar

Kaynak ve Kesim Elektrodları

Kesim Elektrodları
Çift Taraflı Kaynak ve Kesim
Elektrodları
Bıçaksız Elektrodlar

Kalamoza ve Delik Elektrodlar

Kalıp İmalatı ve Aparatlar

Yalıtkanlar

Katalog İndir
Teknik Destek
İnsan Kaynakları
İletişim Bilgileri
   
 
 

 
Hakkımızda


1990 yılında kurulan firmamız, Yüksek Frekans Plastik Kaynak Makineleri, Kauçuk Etiket - Mikro Enjeksiyon Makineleri, PVC Rulo Kesim-Dilimleme Makineleri, Transfer Presleri, Vakum Makineleri ve Plastik Sektörüne Özel Makineler üretmektedir.

Kurulduğu günden itibaren kendini geliştiren FERMAKSAN, Plastik, Tekstil, Ambalaj ve Branda sektörüne verdiği hizmetleri genişletmek üzere AR-GE çalışmalarını büyük bir hız ve titizlikle sürdürmektedir. Bu bağlamda sektörün ihtiyacı olan yüksek frekans kalıplarında kullanılan elektrodlarında ithalatını yaparak uygun fiyatlarla satışa sunmuştur.

http://www.hf-electrode.com/icon2.jpg Kalite Politikamız
http://www.hf-electrode.com/icon3.jpgYükselen grafiğini sürdürme başarısını sağlayan FERMAKSAN' ın kalite sloganları; yüksek verim, müşteri memnuniyeti, sürekli iyileştirme, yeni tasarım, sisteme kilitlenme, eğitim, çevre ve çalışan olarak belirlenmiştir.

http://www.hf-electrode.com/icon2.jpg Misyonumuz
http://www.hf-electrode.com/icon3.jpgYüksek Frekans Plastik Kaynak Makinesi üretiminde Türkiye' de lider olan FERMAKSAN’ in misyonu; Dünyanın sayılı makine üreticileri arasında yer almak ve vazgeçilmez olmak.

http://www.hf-electrode.com/icon2.jpg Vizyonumuz
http://www.hf-electrode.com/icon3.jpgTeknoloji alanındaki en güncel yenilikleri takip eden FERMAKSAN’ ın önümüzdeki 5 yıl içerisindeki vizyonu sahip olduğu üretim kalitesi ve modern yönetim felsefesini daha çok sayıda firmaya tanıtmak ve portföyündeki müşteri kitlesine sunduğu üretim ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini maksimize etmektir.

http://www.hf-electrode.com/icon2.jpg Değerlerimiz
http://www.hf-electrode.com/icon3.jpgFERMAKSAN; adil, tutarlı, sosyal sorumluluklara sahip, takım oyununa önem veren, bireylere ve çevreye saygılı, geçmişten ders alan, yenilikçi değerlerini sürdürecektir.

yukarı

 

Fermaksan Makine San.ve Tic. Ltd.Şti.  © 2006
Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Fermaksan Makine Ltd. Şti.'in yazılı izni olmadıkça kullanılamaz.